Τέσσερα στα τέσσερα για τον Ολυμπιακό – Πήρε την νίκη κόντρα στον Δούκα

Ακόμη μια φιλική νίκη πανηγύρισε η ομάδα χάντμπολ του Ολυμπιακού ενάντια στον Δούκα.

Την Τρίτη (30/8) το βράδυ, ο Ολυμπιακός επικράτησε με 34-30 του Δούκα στο ΟΑΚΑ και έκανε το «τέσσερα στα τέσσερα» στα φιλικά προετοιμασίας του.

Ο Ολυμπιακός μέτρησε 17 γκολ σε κάθε ημίχρονο κόντρα στην ομάδα του. العاب ربح الجوائز حقيقية Η ομάδα του Γιώργου Καρασαββίδη ήταν τις περισσότερες φορές μπροστά στο σκορ, αλλά οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν σε 21-21. ربح المال من الانترنت Δύο λεπτά πριν από το φινάλε του ματς, ο Ολυμπιακός πήρε τη μεγαλύτερη του διαφορά, αφού προηγήθηκε με πέντε τέρματα (33-28) και τελικά πανηγύρισε την φιλική νίκη με 34-30.

Επόμενο φιλικό για τους «ερυθρόλευκους» την Παρασκευή (2/9), στη Βόρεια Μακεδονία, με αντίπαλο την Τίκβες, ενώ στη συνέχεια, θα δώσουν δύο ματς στη βόρεια Ελλάδα, με Αερωπό (3/9) και Δράμα (4/9).