Super League 2: Στοπ από την Καλλιθέα στην Κηφισιά, έμειναν στην ισοπαλία ΑΕΚ Β και ΠΑΟ Ρουφ – Τα αποτελέσματα

Η Κηφισιά δεν κατάφερε να περάσει αλώβητη από την έδρα της Καλλιθέας και συμβιβάστηκε με τον βαθμό της ισοπαλίας αν και είχε την νίκη με 2-3 , όμως στα τελευταία λεπτά του αγώνα είδε την γηπεδούχο ομάδα να ισοφαρίζει.

Ο ΠΑΟΚ Β με δύο γκολ μέσα σε ένα δίλεπτο «καθάρισε» την Αναγέννηση Καρδίτσας με 1-2 και ψαλίδισε τις ελπίδες ανόδου που διατηρούσε.

Ο Απόλλων Πόντου με γκολ στις καθυστερήσεις πήρε ένα πολύτιμο βαθμό από τη Νίκη Βόλου στο Πολύκαστρο. Ισοπαλία στο ΟΑΚΑ για Παναθηναϊκό Β και Ηρακλή.