Φιλική ισοπαλία ανάμεσα σε ΑΕΚ Β’ και Εθνικό

Ισοπαλία με σκορ 2-2 ήταν το αποτέλεσμα του φιλικού αγώνα ανάμεσα στην ΑΕΚ Β’ και στον Εθνικό που διεξήχθη στα Σπάτα.

Οι δύο ομάδες που βρίσκονται σε περίοδο προετοιμασίας ενόψει της σέντρας στη Σούπερ Λιγκ 2 (που ακόμα δεν έχει οριστικοποιηθεί) δοκίμασαν σχήματα και πρόσωπα στο προπονητικό κέντρο της ΑΕΚ.

Ο Εθνικός προηγήθηκε με πέναλτι του Σάμιου στο 6’ με την ΑΕΚ να ισοφαρίζει στο 58’, επίσης με πέναλτι, με τον Χριστόπουλο. ربح المال من الانترنت مجانا Ο Δώδας έδωσε εκ νέου το προβάδισμα στον Εθνικό στο 90’ ωστόσο το κερδισμένο πέναλτι του Σπυριδάκη που μετέτρεψε σε γκολ ο Γερολέμου ένα λεπτό αργότερα, διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

ΑΕΚ Β: Χατζηεμμανουήλ (46′ Αγγελόπουλος – 80′ Μαρίνης) Σταμούλης, Κάτσικας, Χριστοφιλόπουλος, Παρράς, Ρουκουνάκης (46′ Πιτιλάκος) Γερολέμου, Γεωργέας (46′ Σπυριδάκης), Κορομηλάς (62′ Λέλεκας) Πανεράς, Ε. Χριστόπουλος (82′ Νούλας). شراء يانصيب اون لاين

Εθνικός: Κούμπουλας (60′ Πίνης), Παπαγγελής (60′ Πλουμάτος) , Ζωγραφάκης, Βασιλείου, Νικολόπουλος, Παπαγεωργίου, Δρόσης (60′ Δώδας), Ντάφλας (85′ Γιαννόπουλος), Σάμιος (85′ Καλύβας), Διάκος (70′ Κώστας), Νταλακούρας (72′ Θεοδώρου).