Μπρέντφορντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-0: Εφιαλτικό 25λεπτο για τους “κόκκινους διαβόλους”

Η Μπρέντφορντ συνέτριψε 4-0 τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και την υποχρέωσε στη δεύτερη ήττα της σε ισάριθμα ματς στο αγγλικό πρωτάθλημα.

Το σκορ για τους γηπεδούχους άνοιξε στο 10’ ο Ντασίλβα, ενώ ο Γιένσεν στο 18’ διπλασίασε τα τέρμα της ομάδας του. Ο Μι στο 30’ σημείωσε το τρίτο γκολ των “μελισσών”, ενώ ο Μπουεμό στο 35’ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Οι “κόκκινοι διάβολοι” προσπάθησαν να αντιδράσουν στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αποτέλεσμα. العاب ربح الجوائز حقيقية Αυτή ήταν η πρώτη νίκη της Μπρέντφορντ επί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, στη μεγάλη κατηγορία του αγγλικού ποδοσφαίρου. لعبة روليت مجانيه