Πανελλήνιο Α/Γ: Νικήτρια η Χρυσούλα Φραγκούλη στα +68κ. – Όλα τα αποτελέσματα των γυναικών (pics)

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το διήμερο 11-12/02 το Πανελλήνιο πρωτάθλημα καράτε Α/Γ, το οποίο φιλοξενήθηκε στο «Κρομμυώνιο» κλειστό γυμναστήριο των Αγίων Θεοδώρων.

Την πρώτη θέση κατέκτησε η Τζωρτζίνα Ξένου (Οδυσσέας Πετρούπολης) στο ΚΑΤΑ, ενώ στα -50κ. η Στελίνα Τζίλια (Καράτε Λακκώματος) ανέβηκε στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου.

Μαρία Στόλη (ΑΣΚΖΖ Η Αδελφότητα), Κωνσταντίνα Χρυσοπούλου (ΑΣΚΖΖ Η Αδελφότητα) και Κωνσταντίνα Πέππα (Οδυσσέας Πετρούπολης) αναδείχθηκαν νικήτριες στις κατηγορίες -55κ., -61κ. και -68κ., ενώ στην κατηγορία +68κ. πρωταθλήτρια αναδείχθηκε η Χρυσούλα Φραγκούλη.